Network Solutions

  • пл. Централен 1 4000 Пловдив
  • 0885199229
Мрежови устройства, мрежово оборудване - втора употреба и нови.
Network devices - used second hand and new.
-
Изпращам само с ЕКОНТ.
Не изпращам със спиди/speedy! Никога вече!
-
ЗА ФИРМИ:
Не издавам фактури.
Ако получавате с ЕКОНТ, посочете вашата фирма за получател.
Документите от куриера са достатъчно основание за разход.
Дали ще отразите счетоводно сумата като разход, или не, за мен е без значение, защото НАП ще получи информация за прихода ми, така че ще платя 15% данък.
-
ЗАКОН ЗА СЧЕТОВОДСТВОТО
...
Чл. 6. (6) Освен в случаите по ал. 5 документална обоснованост е налице и когато първичният счетоводен документ е издаден от лице, което не е предприятие по смисъла на този закон, и в документа липсва част от изискуемата информация по ал. 1, когато този документ отразява вярно документираната стопанска операция.
-
Тагове: рутер, рутър, router, суич, суитч, суйч, суйтч, switch, управляем, managed, гигабит, gigabit, ПоЕ, pre-standard prestandard legacy PoE injector, стекируем, stacking, РЙ45, ИТ45, RJ45, комбо, combo, СФП трансийвър трансивър, СФП плюс, SFP Transceiver, SFP+, Layer2, Layer3, VoIP, 19" rack, 10 GbE, XFP, quad, dual, NIC, двупортова, четирипортова, оптичен, optical, fiber, фибер, файбър, OSPF, BGP, BGP4, RIP, RS232, terminal, терминал, Цисцо, Циско, network devices, patch, пач. микротик, mikrotik, microtik, microtic, Twinaxial Direct Attach Cable, ДДР2, DDR2 ECC Fully Buffered 5300F, сървър сървар, server, single mode, multi mode, remote, DWDM, CWDM, 10/100/1000 Mbps, Gbps, chipset, чипсет, планки, mounting brackets (ears),
-
Dell PowerConnect, HP, Cisco Catalyst, Nortel, Intel, Foundry, Brocade, Avaya, Allied Telesys Telesyn, 3Com, ZyXEL, Netgear, D-Link, 3M, Finisar, Avago, Agilent, PowerDsine, SMC TigerStack,
-
2716, 2724, 2748, 2816, 2824, 2848, 5212, 5224, 5248, 5324, 5424, 5448, 5524, 5548, 6024, 6024F, 6048, 6224, 6248, 7024, 7048 ,
2224, 2428, 2429
... Прочети още
пл. Централен 1 4000 Пловдив
PoE суич

PoE суич

Компютърни аксесоари, части » Други

100 лв.

гр. Пловдив, Център

15 май

4GB RAM DDR2, 667MHz ECC Fully Buffered 5300F за сървър

4GB RAM DDR2, 667MHz ECC Fully Buffered 5300F за сървър

Компютърни аксесоари, части » Аксесоари, части

15 лв.

гр. Пловдив, Център

30 апр

16GB SATA SSD Apacer 8Y.F1CD4.LR25B

16GB SATA SSD Apacer 8Y.F1CD4.LR25B

Компютърни аксесоари, части » Аксесоари, части

15 лв.

гр. Пловдив, Център

30 апр

SFP+ 10GbЕ, Twinaxial Direct Attach Cable 3M 1410-P-11-00

SFP+ 10GbЕ, Twinaxial Direct Attach Cable 3M 1410-P-11-00

Компютърни аксесоари, части » Аксесоари, части

18 лв.

гр. Пловдив, Център

30 апр

Гигабитов, 48-портов, Layer3 суич, Dell Force10 S50-01-GE-48T-AC

Гигабитов, 48-портов, Layer3 суич, Dell Force10 S50-01-GE-48T-AC

Компютърни аксесоари, части » Други

220 лв.

гр. Пловдив, Център

23 апр

DELL PowerConnect 6248 - гигабитов, управляем, Layer 3 суич

DELL PowerConnect 6248 - гигабитов, управляем, Layer 3 суич

Компютърни аксесоари, части » Други

300 лв.

гр. Пловдив, Център

23 апр